A bronzéremért küzdhet tovább felnőtt női csapatunk
Lejátszotta a Százhalombattai VUK SE felnőtt női csapata 2026. május 10-én a bajnoki elődöntő visszavágó mérkőzését Érden a Treff Sportközpont sportcsarnokában. Sajnos az első idegenbeli találkozón elszenvedett „megsemmisítő” vereség miatt szinte reménytelennek tűnt a bajnoki döntőbe való bejutás kiharcolása. Nehezítette a csapat helyzetét a hiányzók nagy száma is.
Lendületesen indítottuk a mérkőzést és az első percek kiegyenlített küzdelmet és hazai gólokat is hoztak. Az erőnlétbeli hiányosságok viszont hamarosan kiütköztek és ennek következtében a nagyszerűen felkészített ellenfél fokozatosan növelte előnyét és megérdemelten jutott be a bajnoki döntőbe. A mi játékosaink közül ki kell emelni Sastyin Enikő és Papp Nikolett gólerős, lendületes játékát. A folytatásban a bronzérem megszerzéséért való két mérkőzés következik, amely – reméljük sikeresen – zárja le a 2025/2026. évi bajnoki szezont.
83/Báldi Rita Gizella, 40/Báldy Zsófia (3), 13/Papp Nikolett (7), 21/Szabó Fanni (3), 6/SASTYIN ENIKŐ (9), 10/Farkas Laura (1), 7/Füzesi Eszter (2), 17/Juhász Kinga (1), 55/Gellérfi Éva (1), 1/Kékkő Viktória Kata
Szakmai stáb: Gólya Levente vezetőedző és Matos Zoltán edző
Még néhány bejegyzés ...
Negyedik helyen zárta az idei bajnoki szezont felnőtt női csapatunk
Magabiztos „hazai” győzelem ünnepi hangulatban
Döcögősen, de továbbra is veretlen felnőtt női csapatunk
Magabiztos győzelemmel, veretlenül a tabella élén női csapatunk
Magabiztos győzelmet aratott felnőtt női csapatunk
Továbbra is őrzi veretlenségét felnőtt női csapatunk